KOZALAK TPU, çözüm ortağı olarak birlikte yol aldığı çözüm ortakları ve müşterileri ile Ahşap Ev ve Hazır Panel Ev projeleri başta olmak üzere birçok iç mimari çalışmayı, karşılıklı işbirliği ve güven çerçevesinde sürdürmektedir.

KOZALAK TPU ile her türlü yaşam şekline ve kullanımına uygun farklı proje çözümlerini projelendirmek mümkün. KOZALAK TPU, satış öncesi yönlendirme, danışmanlık, projelendirme ve mimari hizmetin yanı sıra satış sonrası montaj ve servis hizmetlerini müşterilerine sunuyor. Özel proje taleplerinde, ihtiyaç sahiplerine yardımcı oluyor, onların ihtiyaç ve zevkleri doğrultusunda bir tasarım geliştiriyor ve üretim yapıyor.

 

Prensibimiz; projenin tasarım öyküsünden uygulamanın son noktasına kadar, bir yandan ince detaylarla oluşan konsept bütünlüğünü korumak için özen gösterirken diğer yandan belirlenen maliyet hesapları çerçevesinde projeyi tamamlamaktır.

 

Amacımız; hayal ettiğimiz mekanların işveren memnuniyeti ile sonuçlandığı konsept ruhunu tattıran ve birbirini tekrar etmeyen kaliteli projelere imza atmaktır.

 

Hedefimiz; tasarımını üstlendiğimiz projeleri, işlevsel ve estetik anlamda tasarım anlayışımızla yönlendirerek sektörde fark oluşturmaktır.